Buggy

معرفی اولین خودروی برقی آفرود

VW Dune Buggy یک خودرو تولید شده توسط فولکس میباشد که بر اساس حرکت در خارج از جاده آسفالت و بروی سطوح ناهموار خاکی ساخته شده، فولکس اعلام کرده خودروی برقی ساخته که تلفیقی از Dune Buggy و فولکس قدیمی بیتلز است.
کانسپت شگفت انگیز جدید معرفی شده توسط فولکس نمونه جدیدی در زمینه خودروهای برقی است و یک طرح مفهومی محسوب میشود که در ماه مارچ در نمایشگاه خودروی Geneva به نمایش خواهد آمد و امروز فولکس با نمایش دو عکس از آن و  با نام بوگی آنرا معرفی کرد.

این خودرو نمونه ای مدرن از طراحی مفهومی خودروی معروف فولکس Beetles (قورباغه ای) و خودروی آفرود فولکس است که توسط پلتفرم MEB (Modulare E-Antriebs-Baukasten ،جعبه ابزار مدولار الکتریکی ) طراحی و ساخته شده و امکان حرکت سریع در بیابانها و صحراها را دارد و فولکس گفته در آینده تعداد۱۰ میلیون از این خودرو برقی تولید خواهد شد.

کلاوس بیهوف، سر تیم طراحی فولکس، در مورد خودرو آینده اظهار داشت:

بوگی بیشتر از یک خودرو است، این خودرو توانایی تقسیم انرژی روی چهار چرخ را دارد و نشان دهنده تفسیر مدرن از یک خودرو کلاسیک است که پیوند عاطفی با پویایی الکتریکی ایجاد میکند.

البته هنوز اطلاعاتی در مورد توانایی و مشخصات فنی این خودرو منتشر نشده و فولکس فقط با انتشار چند تصویر در مورد این خودرو صحبت کرده و حتی به صراحت در مورد زمان تولید این خودرو هم مطلبی بیان نکردند.

امیر فراهانی

طراح وب و گرافیست

دیدگاهتان را بنویسید